Aktuality

Co je u nás nového

Spolupráce s nadačním fondem KOMETA

Naše studio Pevný Kořínek spolupracuje s Nadačním fondem KOMETA, což je nestátní nezisková organizace podporující děti s poruchou autistického spektra na území Jihomoravského kraje.

Mezi služby, které nadační fond KOMETA nabízí, patří především poskytování materiální a finanční podpory rodinám související s výchovně vzdělávací oblastí, ale také podporuje jednotlivce i organizace, které se zaměřují na osoby s autismem.

Nadační fond KOMETA organizuje také kulturní, sportovní a zábavní akce. Veškeré informace o nabídce služeb a možností využití příspěvků naleznete na stránce nadačního fondu.

Individuální kurz jógy ve studiu

Kurz je zaměřený na posílení středu těla, na vnímání svého těla a harmonizaci energií. Součástí kurzu jsou prvky obličejové jógy pro krásnou tvář a oblast krku a také prvky hormonální jógy.

Termín lekcí kurzu dle osobní domluvy.

Plazmový generátor pomáhá uzdravovat tělo

Tělesné buňky jsou pomocí plazmového generátoru rozkmitány na určitou frekvenci. Tato frekvence pomáhá z těla vyloučit různé viry, bakterie, plísně, borelie.

Plazmový generátor je také dobrým pomocníkem při potížích se soustředěním. Stimuluje a stabilizuje imunitní systém.

Lze využit bez věkového rozdílu u dětí i u dospělých. Velmi dobrý osvědčený pomocník při alergiích, únavě a pomočování.

Ochutnávka emočního kroužku

Již v úterý 31. 5. 2022 přijďte na ochutnávku emočního kroužku, kde objevujeme potenciál a talent u dětí, učíme se, jak pracovat s emocemi a být sami sebou.
 
Kroužek je už i nyní v běhu a fotky a posty z posledních několika setkání můžete vidět a číst na Facebookové stránce Studia.
 
Z důvodu velkého zájmu budeme otvírat od září další termín, aby byl zachován současný, osvědčený model. To znamená individuální přístup a ohled na potřeby každého jednotlivce.
 
Nahlédnout na seznam mých zkušeností a vzdělání můžete na stránce Kvalifikace.
Setkáme se v úterý 31. 5. 2022 v 15,50 hod ve Studiu Ilony Hrbáčkové, na adrese Husova 60, Slavkov u Brna. Cena je 250 Kč za dítě.
Kroužek se hodí pro kluky i holky, ve věku cca 4 – 14 let, nebo dle domluvy 🙂
Po této ochutnávce se můžete rozhodnout, zda od září bude vaše dítě kroužek navštěvovat. Přihlašování bude probíhat koncem prázdnin. Kroužek je 1 x za 14 dní.
Těšíme se na nové tváře.