Reference

Co říkají rodiče a děti

Co říkají rodiče

Mega radost

Dobrý den, zdravíme. Dnešní mega radost.

Moc nám pomáháš

Ilonko, ty jsi úžasná žena! Moc tě obdivuji! Rádo se děje! Ty nám moc pomáháš, je to fakt bájo.

Prostě jí sama

Dobrý večer, děkujeme za dnešek 💟 Amálka dnes poprvy sama ukousne párek, sama si ho drží a jí. Proste sama jí 🙏🙏🙏

Úžasný zážitek

Děkujeme ♥️zase mám z dneška úžasný zážitek ♥️. Je neskutečný, jak svoji práci milujete, a jak moc chcete pomoci. Amálce věřím, ale díky lidem jako vy, uz ani někde tam hluboko, nepochybuji. Krásné klidne Vánoce.

Ukazujete nám nové možnosti

Dobre rano pani Hrbackova, to my s Amálkou děkujeme, ze se naše cesty spojily, a ukazujete nám zase nové možnosti, jak postupovat dál. Protože pro Amálku si přejeme úplně obyčejný šťastný život.

Je skvělé mít průvodce

A ještě za dceru Emmču dám referenci ke kroužku pro dívky. Moje Emma je velmi vědomá a vnímavá bytost a zároveň plná strachů a pochyb o sobě. Trvá jí, než získá k někomu důvěru a otevře se. Ilonka její důvěru získala. Na kroužek se vždy moc těší a všechna témata spolu probíráme. Za sebe tenhle čas vnímám velmi pozitivně, kdy můžeme svoje děti podpořit v jejich potenciálu, dodat jim sebevědomí a pocítění sebehodnoty. Zároveň se naučí projevovat pocity a emoce a stát si za svým. Tohle je škola života, která se ve škole neučí, ta se získává a je skvělé na této cestě školy života mít průvodce.

Jsi úžasná žena

Jsem neskutečně šťastná, že jsem Ilona Hrbackova potkala. Úžasná ženo, děkuji, že Tě máme s holkama v životě! 😘😘😘 emoční kroužek je balzám pro moje holčičky. Sama se posouvám dál a chci, aby i moje dcerky šly podobnou cestou. Plné síly a vyrovnanosti. Děkuji za TEBE ❤️❤️❤️

Co říkají děti